Tworzeniem stron i systemów dedykowanych zajmujemy się od ponad 10 lat. Doświadczenie zdobyte w tym czasie oraz liczne rozmowy przeprowadzone z naszymi Klientami, skłoniły nas do wdrożenia rozwiązania jakim jest clickcloud. Założeniem projektu jest dostarczanie najlepszej jakości stron w połączeniu z rozliczeniem abonamentowym, na 24 miesiące (w opcji individual możliwe są opcje na 12, 24 lub 36 miesięcy).

Kluczowym elementem jest skupienie się na maksymalizacji funkcji sprzedażowych i marketingowych, poprzez integrację z rozwiązaniami autorskimi i zewnętrznymi.

Clickcloud to więcej niż strona www. To narzędzie, dzięki któremu Twoja firma zwiększy sprzedaż (nawet jeśli nie prowadzisz e-sklepu). Dzięki przemyślanym modelom funkcjonalnym i znajomości zachowania użytkowników w Internecie, jesteśmy w stanie przygotować rozwiązanie, które przekształci Twoją stronę www w potężne narzędzie sprzedażowe. Liczne integracje ułatwią zapoznanie się z ofertą Twojej firmy oraz nawiązanie z nią kontaktu. System powiadomień pozwoli na pozyskanie atrakcyjnej grupy, najbardziej lojalnych i zainteresowanych konsumentów. Dotrzesz do nich również poprzez zaawansowane integracje z social media oraz dopracowaną strategię e-mail marketingu.

Z nami zmienisz postrzeganie strony www i przekonasz się, że jest ona Twoim “wirtualnym pracownikiem”. Dzięki clickcloud poprawisz swoje statystyki, użytkownicy chętniej i częściej będą zapoznawać się z ofertą Twojej firmy, a uzupełniające działania SEO pozwolą na osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarkach.

W dynamicznie zmieniającym się świecie Internetu wygrywają firmy, które potrafią szybko reagować na zmiany i nowe możliwości, jakie dają kolejne narzędzia. Decydując się na współpracę z nami masz gwarancję, że Twoja firma będzie zawsze na bieżąco.