Podstawą naszej działalności jest wdrażanie projektów, które pozwalają naszym Klientom na lepsze poznanie swoich użytkowników, budowanie stałych relacji, a w konsekwencji zwiększenie sprzedaży swoich produktów i usług.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz licznym integracjom jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązanie “szyte na miarę” w cenie przyjaznej dla każdego przedsiębiorcy.

Zalety clickcloud

Lepsze poznanie zachowań użytkowników

Lepsze poznanie zachowań użytkowników
Niezależnie czy działasz w sektorze B2B czy B2C, najważniejsze są relacje oraz poznanie oczekiwań i potrzeb swoich klientów oraz utrzymanie długofalowych relacji z osobami, które zaufały ofercie firmy. Lojalni klienci, to prawdziwi ambasadorzy firmy, a clickcloud pozwala na zrozumienie i analizę ich zachowań.

Dokładna analiza ruchu na stronie

Dokładna analiza ruchu na stronie
Dzięki zintegrowanym narzędziom analitycznym tworzymy heatmapy oraz przeglądamy nagrane sesje z zachowania użytkowników. Na podstawie tych danych wprowadzamy zmiany i optymalizujemy stronę aby w jeszcze lepszym stopniu odpowiadała na potrzeby użytkowników.

Wzrost współczynnika konwersji i pozyskanie wartościowych danych

Wzrost współczynnika konwersji i pozyskanie wartościowych danych
Stale rozwijana strona pozwala na osiągnięcie wzrostu współczynnika konwersji oraz pozyskanie danych kontaktowych od użytkowników.

Zwiększenie sprzedaży w kanałach online i offline

Zwiększenie sprzedaży w kanałach online i offline
Posiadając wartościowe dane kontaktowe możesz zwiększyć świadomość marki oraz sprzedaż w kanałach online i offline, informując swoich klientów o promocjach i ofertach. Pomocne w tym będą m.in. integracje z narzędziami do e-mail marketingu.

Precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe

Precyzyjnie targetowane kampanie reklamowe
Pozyskane dane możesz wykorzystać również w targetowanych kampaniach w sieciach Google, Facebook Ads oraz Linkedin Ads. Znając swoich użytkowników możesz dotrzeć do osób o podobnych zainteresowaniach i tendencjach zakupowych.

Efektywniejsze wykorzystanie budżetu marketingowego

Efektywniejsze wykorzystanie budżetu marketingowego
Dzięki integracjom z pixelami do re-marketingu oraz dzięki dostępowi do danych kontaktowych, prowadzone przez Ciebie działania digitalowe będą jeszcze bardziej skuteczne, a w konsekwencji środki przeznaczone na marketing będą lepiej inwestowane.

Stały rozwój projektu w trakcie umowy

Stały rozwój projektu w trakcie umowy
W trakcie trwania współpracy angażujemy się w rozwój Twojego projektu. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoja strona internetowa będzie stale aktualna i zgodna ze standardami.

Optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów
Współpraca z nami, to także możliwość optymalizacji kosztów. Zamiast jednorazowo przeznaczać środki na wdrożenie projektu, u nas płacisz co miesiąc stałą opłatę, uzależnioną od wybranego wariantu.

Jakie korzyści daje clickcloud
Twojej firmie?

  • dowiesz się w jaki sposób zachowują się użytkownicy na Twojej stronie (heatmapy),
  • zobaczysz swoją stronę oczami użytkowników (nagrywanie sesji),
  • pozyskasz segmentowane dane swoich użytkowników (pop up, dynamiczne formularze, landing page, notyfikacji),
  • będziesz mieć z nimi stały kontakt (kampanie reklamowe i e-mail marketing),
  • odpowiesz natychmiastowo na ich pytania (chat, callpage).

Jakie korzyści daje abonament:

  • wdrożenie strony www to ważny moment dla firmy, natomiast równie ważny jest jej rozwój. Dzięki opłacie abonamentowej rozwijamy projekt przez cały okres po wdrożeniu,
  • wdrożenie rozbudowanego projektu wiąże się z kosztami. Dzięki abonamentowi opłata podzielona jest na 12, 24 lub 36 równych opłat,
  • stała współpraca w ramach abonamentu to rownież rekomendacje nowych rozwiązań w trakcie trwania umowy.

Jak to działa

krok pierwszy

Wstępna analiza i wycena
projektu strony www.

Na podstawie uzyskanych informacji jesteśmy w stanie oszacować, do którego wariantu abonamentowego możemy dopasować projekt.

krok drugi

Opracowanie struktury
i funkcjonalności

oraz założeń projektu, zarówno pod kątem merytorycznym, funkcjonalnym, analizy grupy docelowej i referencji stylistycznych.

krok trzeci

Przygotowanie architektury
oraz makiet graficznych

dla strony głównej i dodatkowych widoków, zarówno dla wersji desktop oraz mobile, z uwzględnieniem zasad user interface.

krok czwarty

Prace front-end oraz
back-end developerów,

czyli prace programistyczne, integracje, optymalizacje kodu i skryptów, mające na celu profesjonalne wykonanie projektu.

krok piąty

Uzupełnienie strony treścią
oraz testy zgodności.

Tworzymy teksty bogate w słowa kluczowe, optymalizujemy multimedia, testujemy w celu eliminacji ewentualnych błędów i luk.

Krok szósty

Wdrożenie i stała analiza
połączona z rozwojem projektu.

W trakcie trwania umowy analizujemy zachowania użytkowników, zbieramy wartościowe dane, dzięki czemu rozwijamy projekt i zwiększamy konwersje.

Uproszczony schemat clickloud

Uproszczony schemat działania Clickloud