Indywidualne wdrożenie sklepu Shoper to propozycja dla firm, które szukają rozwiązania „szytego na miarę”. Podstawą sklepu jest oprogramowanie Shoper, które od wielu lat cieszy się zaufaniem małych, średnich i dużych e-sklepów. W odróżnieniu od gotowych rozwiązań, ta propozycja pozwala na przygotowanie rozwiązań niedostępnych w standardowej wersji. Odmienny jest również proces wdrażania projektu.

Różnice indywidualne wdrożenie vs. gotowe wdrożenie

Zanim przystąpimy do omówienia zalet indywidualnego wdrożenia sklepu internetowego Shoper, warto podkreślić dwie kwestie: czas i koszt. W przypadku każdego indywidualnego wdrożenia, czas potrzebny na uruchomienie projektu jest zdecydowanie dłuższy. Wyższe są również koszty związane z projektem. Jeśli jednak nie znalazłeś na rynku rozwiązań gotowych, które spełniałyby Twoje oczekiwania w 100%, to prawdopodobnie opcja indywidualna będzie najlepiej dopasowana na Twoich potrzeb.

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy wdrożeniem indywidualnym a gotowym jest szablon graficzny Twojego sklepu. W opcji indywidualnej prace związane z przygotowaniem projektu graficznego sklepu Shoper zaczynamy „od zera”. Wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i jednocześnie służymy naszym doświadczeniem w projektowaniu e-sklepów. W ciągu kilku tygodni otrzymasz od nas gotowy projekt graficzny, który po akceptacji trafi do programistów. Indywidualny szablon graficzny obejmuje wszystkie kluczowe elementy sklepu internetowego tj: stronę główną, stronę kategorii, stronę produktu oraz stronę koszyka.

Kolejną różnicą jest możliwość wdrożenia indywidualnych rozwiązań programistycznych oraz wybranych aplikacji, których celem jest m.in. zwiększanie sprzedaży w e-sklepie, uatrakcyjnienie oferty itd. Indywidualnie rozwiązania programistyczne pozwalają także na integrację sklepu z systemami zewnętrznymi, przygotowanie aktualizacji oferty w oparciu o pliki XML itd.

Podsumowując – różnice pomiędzy wdrożeniem gotowym a indywidualnym to: 

 • indywidualne rozwiązania programistyczne
 • indywidualna szata graficzna
 • integracja z aplikacjami i systemami zewnętrznymi
 • doradztwo i wsparcie w ramach rozwiązań mających wpływ na sprzedaż
 • konsultacje na każdym etapie wdrożenia
 • wsparcie po wdrożeniu

Uruchomienie sklepu Shoper – krok po kroku

W zależności od stopnia rozbudowania funkcjonalnego, proces wdrożenia indywidualnego sklepu Shoper może zająć od kilku tygodni do kilku miesięcy. Możemy jednak wyodrębnić kilka kluczowych etapów:

 • etap wstępny – to analiza potrzeb Klienta oraz możliwie szczegółowe omówienie założeń graficznych, funkcjonalnych oraz marketingowych. Na podstawie informacji uzyskanych od Klienta oraz wspólnych wniosków możemy przejść do kolejnego etapu.
 • etap projektowania – moment przygotowania makiet graficznych przeszłego e-sklepu. Makiety przygotowywane są dla najważniejszych widoków zarówno dla wersji desktop jak i mobile
 • etap programistyczny – czas prac programistycznych mających na celu wdrożenie szablonu graficznego jak również wdrożenie aplikacji dodatkowych i integracji z systemami zewnętrznymi
 • etap testów – sprawdzenie poprawności działania sklepu i naniesienie ewentualnych poprawek
 • etap wdrożenia – uruchomienie e-sklepu
 • etap rozwoju – element opcjonalny. W ramach dalszej współpracy możemy opiekować nie sklepem w zakresie pozycjonowania, prowadzenia kampanii reklamowych oraz stałego rozwoju (zmiany graficzne i programistyczne).

Koszt indywidualnego sklepu Shoper

Na pytanie „ile kosztuje indywidualne wdrożenie sklepu Shoper” nie ma jednej odpowiedzi. Ostateczny koszt zależy głównie od ilości godzin programistycznych, graficznych oraz konsultacji marketingowych niezbędnych do jego uruchomienia. Jeśli chcesz poznać wycenę dla swojego projektu, wystarczy że skontaktujesz się z nami.

  Formularz kontaktowy

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.
  Administratorem przekazanych nam danych jest clickcloud sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-689), ul. Obornicka 330
  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)

  Chcesz poznać ofertę na indywidualne wdrożenie sklepu internetowego Shoper?
  Skontaktuj się z nami: +48 604 190 402 lub napisz biuro@clickcloud.pl