Szablon style & fashion

Szablon Shoper – srwd01
Style & fashion

cena promocyjna: 750 zł

Zobacz szczegóły
Szablon modern home

Szablon Shoper – srwd02
Modern home

cena promocyjna: 750 zł

Zobacz szczegóły
Szablon Future living

Szablon Shoper – srwd03
Future living

cena promocyjna: 750 zł

Zobacz szczegóły
Szablon Lux fashion

Szablon Shoper – srwd04
Lux fashion

cena promocyjna: 1425 zł

Zobacz szczegóły


Gotowy szablon graficzny Shoper

Każdy, wdrożony przez nas e-sklep posiada dostęp do gotowych rozwiązań graficznych. Zaletą skorzystania z gotowego szablonu są przede wszystkim koszty (domyślne szablony graficzne są darmowe), czas związany z jego wdrożeniem (jedno kliknięcie i gotowe) oraz kompatybilność ze zmianami wprowadzanymi przez producenta oprogramowania. Ewentualnym minusem jest dyskusyjna kwestia co do „jakości” darmowych szablonów. Są sklepy, które latami funkcjonują w oparciu o gotowe szablony i z powodzeniem prowadzą sprzedaż online. Są jednak takie sklepy, gdzie właściciel lub dział marketingu chce wyróżnić sklep spośród konkurencji. W tym przypadku pozostają do wyboru dwie opcje:

  • wdrożenie jednego z gotowych ale płatnych szablonów (które są bardziej dopracowane aniżeli darmowe)
  • wdrożenie indywidualnego szablonu graficznego

Szablon graficzny Shoper premium

W odróżnieniu od gotowych projektów, szablony graficzne Shoper premium to propozycja dla firm, które chcą wyróżnić swój sklep na tle konkurencji. Dodatkowo każdy szablon premium cechuje się zwiększoną optymalizacją sklepu pod SEO oraz prędkością ładowania.

Zalety gotowych szablonów premium to m.in. niższy koszt wdrożenia (w porównaniu z indywidualnym wdrożeniem), szybszy czas realizacji (z reguły 2-4 dni robocze) oraz możliwość drobnych modyfikacji, które nadadzą szablonowi jeszcze bardziej indywidualnego charakteru.

Indywidualna grafika sklepu Shoper

To opcja dla firm, które szukają rozwiązania szytego na miarę. Praca nad projektem rozpoczyna się od poznania potrzeb firmy, analizy konkurencji oraz doradztwie w zakresie projektowania zorientowanego na użytkownika. Po tym etapie następuje moment prac graficznych. Projektowane są wszystkie najważniejsze makiety (np. strona główna, karta produktu, karta kategorii). Po akceptacji projektów, szablon trafia do programistów, którzy przekształcają statyczny obraz w interaktywny projekt sklepu internetowego. Ostatnim etapem są testy oraz wdrożenie nowego, indywidualnego projektu sklepu Shoper.

Najczęstszym pytaniem, które zadają nam firmy w odniesieniu do wdrożenie indywidualnego projektu są koszty oraz czas potrzebny na jego wdrożenie.

Jeśli projekt nie zakłada większych zmian w zakresie funkcjonalności e-sklepu, to czas potrzebny na wdrożenie wynosi około 1-2 miesięcy. Natomiast koszt wynosi od 3999 zł/netto.