Twoje dane

  Dane do faktury

  Forma płatności:  Administratorem Twoich danych osobowych jest Clickcloud Sp. z o. o. z siedzibą na ul. Obornicka 330, 60-689 Poznań. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia konta Klienta, realizacji zamówienia w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu ShopGadget.pl. Przysługuje Ci prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

  Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się z Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli chcesz lub go podasz). Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do obsługi zapytania.
  Administratorem przekazanych nam danych jest clickcloud sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-689), ul. Obornicka 330
  W każdej chwili możesz cofnąć swoją zgodę i zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy informując konsultanta o rezygnacji z dalszego kontaktu w tym zakresie (utrata zainteresowania ofertą będzie dla nas jednoznaczna z cofnięciem Twojej zgody w zakresie tego zapytania)


  Koszt szablonu: